Łomacz: Zapowiada się ciekawe widowisko

AKTUALNOŚCI

Już we wtorek nasi siatkarze rozegrają kolejny mecz PlusLigi. Tym razem w ramach spotkania 3. kolejki tych rozgrywek podejmą na własnym parkiecie Indykpol AZS Olsztyn. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 18:00!

Rozegrane w sobotę spotkanie z AZSem Częstochowa kosztowało zarówno „miedziowych” siatkarzy jak i kibiców wiele emocji. Pięć setów walki, ciekawych wymian i zwrotów akcji – takiego scenariusza chyba nikt by przed tym meczem nie napisał. – Mecz z Częstochową był bardzo ciężki. Dodatkowo było to dla nas pierwsze spotkanie przed własną publicznością – mówi nasz rozgrywający Grzegorz Łomacz. – Częstochowianie trenują w prawie pełnym składzie od dłuższego czasu. My natomiast dopiero się poznajemy na boisku. Tym bardziej się cieszymy, że udało się ten mecz „wyciągnąć” i zapisać na swoim koncie zwycięstwo – kontynuuje siatkarz. – Kibice oczywiście stworzyli wspaniałą atmosferę. Bardzo nam to pomogło i cieszymy się, że są z nami – chwali lubińskich fanów Grzegorz.

Po tak trudnym pojedynku podopieczni Gianniego Cretu mieli tylko trzy dni na przygotowanie się do kolejnego meczu, w którym zmierzą się z „akademikami” z Olsztyna. – Przygotowania siłą rzeczy były bardzo krótkie, jednak taki mamy terminarz i jesteśmy przygotowani do tego spotkania w 100% – mówi Grzegorz Łomacz. – To dopiero początek ligi. Ciężko oceniać zespoły po tak krótkim czasie, jednak widać, że Olsztyn jest bardzo solidnym zespołem – kontynuuje nasz siatkarz. – Na pewno dużym plusem dla nich są treningi i sparingi w pełniejszym składzie. Po naszej stronie są natomiast kibice i własna hala. Mamy również bardzo dobrych zawodników i w każdym meczu będziemy grać coraz lepiej. Na pewno zapowiada się ciekawe widowisko – zakończył rozgrywający Cuprum Lubin i reprezentacji Polski.

Już teraz zapraszamy więc wszystkich do odwiedzenia naszej hali 10. Listopada o godzinie 18:00. Wszystkich zgromadzonych kibiców na pewno czekają emocje siatkarskie na najwyższym poziomie.