Łukasz w kadrze Polski

AKTUALNOŚCI

Polski Związek Piłki Siatkowej podał nazwiska zawodników, którzy objęci zostaną przygotowaniami reprezentacji Polski juniorów do turnieju kwalifikacyjnego mistrzostw świata we Francji. W gronie wskazanych przez trenera Jacka Nawrockiego znalazł się zawodnik Cuprum MUNDO Lubin – Łukasz Łapszyński.
Przygotowania do mającego odbyć się 6-12 maja turnieju kwalifikacyjnego we Francji rozpoczną się 17 kwietnia. Tego dnia powołani zawodnicy stawić mają się na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Później reprezentacja uda się do Bułgarii na cykl meczów kontrolnych. Tuż przed wyjazdem do Francji kadra ponownie ćwiczyć będzie w Spale.
Cały cykl szkoleniowy idealnie pokrywa się z terminarzem fazy play off I ligi ustalonym przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Pomimo tego, że Łukasz jest ważnym elementem naszego zespołu uznaliśmy, że dobro reprezentacji Polski jest nadrzędne i zespół będzie musiał trenować bez „Łapy”. Liczymy na to, że Łukasz będzie mógł, jeżeli będzie w kraju, dojeżdżać na mecze i wspierać swoich kolegów dobrą grą.