Mecz rewanżowy z Indykpolem AZS Olsztyn

AKTUALNOŚCI, MECZE

Miedziowi są w trakcie maratonu meczów wyjazdowych. Po dwóch spotkaniach w Będzinie i Radomiu przyszedł czas na kolejny sprawdzian – nasza ekipa już jutro zmierzy się z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:45. 

Ekipy miały już okazję w tym sezonie się spotkać. We wtorek 29 września zagrały ze sobą w ramach 4. kolejki PlusLigi. Niespodziewanie, dużo szybciej niż wszyscy mogli przypuszczać, nadszedł czas na rewanż w Olsztynie. Przyczyną jest epidemia koronawirusa, która spowodowała, że niektóre mecze zostały przełożone.

W zespole rywala najskuteczniejszym zawodnikiem jest Damian Schulz, który w rankingu atakujących ligi znajduje się na 5. miejscu. Co ciekawe, liderem wspomnianej klasyfikacji jest aktualnie Ronald Jimenez, który na swoim koncie ma 123 punkty. Kolumbijczyk prowadzi również w rankingu najlepiej punktujących zawodników PlusLigi, jego dorobek wynosi 132 oczka.

Mecz z Indykpolem AZS-em Olsztyn odbędzie się w niedzielę 8 listopada w olsztyńskiej Hali Urania w ramach 17. kolejki PlusLigi. Początek spotkania o godzinie 14:45. Transmisję telewizyjna na antenie Polsatu Sport.

Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

8 listopada (niedziela), godz. 14:45, Hala Urania, ul. Piłsudskiego 44, Olsztyn