Miedziowi środkowi w komplecie!

AKTUALNOŚCI

Nadchodzący sezon 2022/2023 będzie dla Jędrzeja Kaźmierczaka drugim w miedziowych barwach. Tym samym młody zawodnik zamyka naszą formację środkowych na nowy sezon.  

W drużynie Cuprum Lubin na środku siatki zagrają trzej zawodnicy, którzy przedłużyli kontrakty z poprzedniego sezonu: Florian Krage, Paweł Pietraszko i Jędrzej Kaźmierczak, a także jeden nowy gracz Moustapha M’Baye. 

Dla Kaźmierczaka poprzedni rok był nowym wyzwaniem, bo po raz pierwszy miał okazję zaprezentować się na boiskach PlusLigi. – W Lubinie nauczyłem się naprawdę wiele. Zdaję sobie jednak sprawę, jak dużo elementów wciąż mam do poprawy. Jedną z najważniejszych rzeczy, które wyniosłem z treningów, jest to, że koncentracja na boisku to postawa – mówi Jędrek. 

Wierzymy, że dając młodym zawodnikom szansę na grę w ekstraklasie, pomagamy im zbierać cenne doświadczenie zawodowe. Jędrzej Kaźmierczak to zdolny środkowy, który na pewno zaprezentuje, na co go stać. – Chciałbym pokazać, że mimo młodego wieku i mniejszego bagażu doświadczenia, mogę rywalizować z kolegami na swojej pozycji – podsumowuje. Tego mu życzymy. 

Cieszymy się, że zostajesz w Lubinie, Jędrek! 

___________________________

Jędrzej Kaźmierczak

Data urodzenia: 23 września 2000

Pozycja: środkowy

Wzrost: 200 cm

Zasięg w ataku: 355 cm

Zasięg w bloku: 330 cm

Poprzedni sezon: Cuprum Lubin