Miedziowi w Krzeszowie

AKTUALNOŚCI

W zeszłym tygodniu siatkarze Cuprum Lubin odwiedzili Zespół Szkół Publicznych w Krzeszowie. Wizyta Miedziowych była nagrodą dla uczniów, którzy w zeszłym sezonie PlusLigi najczęściej i najliczniej kibicowali na meczach w lubińskiej hali RCS. To był wspaniale spędzony dzień! Siatkarze zostali bardzo serdecznie przywitani przez uczniów szkoły oraz lokalne władze. Wielką niespodzianką była obecność Wicemarszałka Urzędu Województwa Dolnośląskiego, Pani Iwony Krawczyk, która skierowała do zawodników bardzo ciepłe słowa podziękowania za budowanie silnej pozycji Dolnego Śląska na siatkarskiej mapie Polski! Na ręce kapitana drużyny trafił wielki Dyplom z podziękowaniami!
Miedziowi mieli okazję przeprowadzić trening, w którym uczestniczyli uczniowie. Była rozgrzewka i przygotowanie, a potem rewelacyjny mecz w drużynach mieszanych. Na balkonach sali gimnastycznej doping był tak wspaniały jak na naszych meczach!!
Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia, autografy, rozmowy indywidualne oraz na rozdawanie niespodzianek w postaci gadżetów Cuprum Lubin, z którymi do Krzeszowa wyruszyli nasi siatkarze. Uśmiech na twarzach obdarowanych, uwierzcie, bezcenny!
Ale na tym nie skończył się dzień pełen niespodzianek. Miedziowi zostali zaproszeni do „Kina za rogiem”, gdzie mogli zobaczyć przygotowaną przez uczennice wspaniałą prezentację fotografii z meczów Cuprum Lubin!
Następnie siatkarze mieli okazję zobaczyć wspaniałą Bazylikę w Krzeszowie, po której oprowadził ich przewodnik.
Wrażeń z tego pięknego dnia starczyło na całą powrotną drogę do Lubina…
Bardzo Wszystkim dziękujemy za gościnę!!