Młodzicy Cuprum Lubin finalistami „Turnieju o Miedziową Rudę”

AKTUALNOŚCI

Sobotni turniej Młodzików przeszedł już do historii. Na parkiecie hali lubińskiego RCSu stanęło do walki o I miejsce osiem zespołów z naszego regionu. Wszystkie drużyny walczyły zaciekle. Dzięki temu mieliśmy okazję oglądać długie wymiany piłek i efektowne siatkarskie akcje. Sportowa rywalizacja podzielona była na części – zasadniczą, półfinał i finał. Każda drużyna rozegrała 5 meczów. W przerwach młodzi zawodnicy zostali ugoszczeni przez klub oraz Klub Kibica Cuprum Lubin przekąskami oraz pyszną lemoniadą.

Do półfinału zakwalifikowały się oba zespoły Młodzików Cuprum Lubin, które ulokowały się na II i III pozycji Turnieju. Brawo Panowie!!  Zwyciężyła ekipa Gwardii Wrocław, której serdecznie gratulujemy!

Wszyscy młodzi siatkarze otrzymali w prezencie koszulki okolicznościowe, które klub przygotował z okazji Turnieju. Wytypowani przez trenerów najlepsi zawodnicy, MVP z każdej drużyny, dostali nagrody rzeczowe. Wśród finalistów turnieju byli to: Rafał Kazimierowicz z Gwardii Wrocław, Bartosz Jurga z Cuprum Lubin II oraz Krzysztof Czerniak z Cuprum Lubin I. Finaliści turnieju otrzymali puchary za I, II i III miejsce.

Wszystkim drużynom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i wspólną sportową rywalizację. Do zobaczenia na kolejnym Turnieju o Miedziową Rudę!

Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Gwardia Wrocław
  2. Cuprum Lubin II
  3. Cuprum Lubin I
  4. TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
  5. UKS Koral Wrocław
  6. MKS IKAR Legnica
  7. KS „Sudety” Kamienna Góra
  8. JKS Spartakus