Możdżonek żegna się z Cuprum!

AKTUALNOŚCI

Niestety od rana mamy dla Was kolejną informację dotyczącą składu drużyny w kolejnych rozgrywkach. Marcin Możdżonek po sezonie spędzonym w Cuprum żegna się z „miedziowymi”.

Marcin Możdżonek dołączył do lubińskiej drużyny przed rokiem. Przeniósł się do nas z tureckiego Halkbanku Ankara. Był jednym z lepszych srodkowych naszej ligi, notując na swoim koncie 228 punktów w 111 rozegranych setach. – Moja przygoda z Cuprum Lubin dobiegła końca. W przyszłym sezonie nie będę już reprezentował miedziowych barw. Niestety, nie doszliśmy z władzami klubu do porozumienia – mówi Marcin. – Sezon spędzony w Lubinie był dla mnie wyjątkowy. Zdobyłem wiele cennego doświadczenia trenując i grając pod okiem Gianniego Cretu. Medalu nie zdobyliśmy, ale z drugiej strony, piąte miejsce jest najlepszym wynikiem w historii klubu – kontynuuje siatkarz.

Srodkowy reprezentacji Polski był niewątpliwie jedną z gwiazd lubińskiej drużyny. Ze swojej roli wywiązał się bardzo dobrze, pokazując na boisku swój spokój i doswiadczenie. – Wspaniała hala, ludzie którzy kochają siatkówkę i kibice pozostaną ze mną jeszcze na długi czas. Z tego miejsca dziękuję WSZYSTKIM, którzy wspierali klub i moją osobę podczas rozgrywek ligowych, jak i poza nimi – mówi Marcin. – Dziękuję za to, że byliście z nami w tych lepszych i gorszych momentach sezonu. Zawsze będę wracał do Lubina z wielką przyjemnością. Życzę trenerowi i moim kolegom z byłego zespołu wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie ligowym! – kończy siatkarz.

Marcin, dziękujemy za wszystko, co zrobiłeś dla nas w tym sezonie! Miło było mieć Cię w naszym zespole! Do zobaczenia na parkietach :)