Nabór młodych siatkarzy

AKTUALNOŚCI

Zespół Szkół Sportowych w Lubinie przy współpracy z klubem Cuprum Lubin ogłasza nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa do gimnazjum sportowego.

Przypomnijmy, że Zespół Szkół Sportowych uczestniczy w ogólnopolskim projekcie Siatkarskie Ośrodki Szkolne, organizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej. – Każdy z chętnych, który dostanie się do klasy sportowej zostanie włączony w uczestnictwo w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz będzie miał szansę do rozwijania swoich umiejętności również w klubie Cuprum Lubin – przyznaje Daniel Dłużniakiewicz, trener SOS Lubin.

Projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych funkcjonuje w Zespole Szkół Sportowych od roku i sprawdza się w stu procentach. – Organizatorzy inicjatywy zadbali, aby młodzi adepci siatkówki mogli trenować na profesjonalnym sprzęcie siatkarskim, dodatkowo każdy kto dostał się w szeregi Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego otrzymał sprzęt sportowy w postaci strojów, dresów czy plecaków. Tak więc są tu świetne warunki do trenowania piłki siatkowej, a obecność naszego klubu Cuprum Lubin, pomaga w propagowaniu piłki siatkowej w Lubinie. Dodatkowo najlepsi adepci siatkówki będą mieli największe szanse to zasilenia szeregów drużyn młodzieżowych klubu oraz reprezentowania go w regularnych rozgrywkach ligowych – puentuje Daniel Dłużniakiewicz.

Kontakt do trenera:
Daniel Dłużniakiewicz tel. 661-763-243, e-mail: d.dluzniakiewicz@zsslubin.pl

Terminy testów sprawności fizycznej:
26.02.2015 r. czwartek godz. 16.30
05.03.2015 r. czwartek godz. 17.00
12.03.2015 r. czwartek godz. 17.00

Miejsce naborów:
Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie

Chętni zostaną poddani czterem testom:
– próba szybkości,
– próba mocy eksplozywnej,
– próba koordynacji i zwinności ,
– technika gry.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych :)