Nowa seria naszej klubowej TV!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Miedziowa SiatMówka to tytuł nowej serii proponowanej sympatykom Cuprum Lubin przez naszą klubową telewizję. Będzie to seria wywiadów z zawodnikami i sztabem drużyny, która da szansę wszystkim poznać Miedziowych „od kuchni”, czyli z całkiem innej niż parkiet strony. W pierwszym odcinku serii głównym bohaterem jest Piotr Hain. Czy wiedzieliście, że Piotr zaczynał sportowe przygody od piłki nożnej i pozycji bramkarza? Niespodzianek jest więcej – zespół Defibrylator i słynna „paka osiemdziesiąt” z Hołowczycem :) A jakie są jego pasje i co jest dla niego teraz najważniejsze…? Zaciekawieni? Na pewno! Zatem…

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej serii, a wywiad z Piotrem już można zobaczyć na naszej stronie klubowej w zakładce MULTIMEDIA/Cuprum TV.