Ostatni mecz przed świętami!

AKTUALNOŚCI, MECZE

W powietrzu coraz bardziej czuć atmosferę świąt. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu i przełamiemy się opłatkiem, skupiamy się na ostatnim meczu przed okresem świątecznym. We wtorek rozegramy wyjazdowy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Przed nami 19. kolejka PlusLigi, a my mamy na swoim koncie już 17 rozegranych meczów. To oznacza, że do nadrobienia pozostało nam tylko jedno spotkanie – wyjazdowe starcie ze Stalą Nysa, które pierwotnie miało się odbyć pod koniec października. W tym roku jednak nie pojawimy się na ligowym parkiecie w Hali Nysa, a z tegorocznym beniaminkiem zmierzymy się już po Nowym Roku.

Rok 2020 na boisku zakończymy spotkaniem rewanżowym ze Ślepskiem Malow Suwałki. W pierwszej rundzie mierzyliśmy się z ekipą Andrzeja Kowala na naszym parkiecie i górą byli przeciwnicy. Teraz zrobimy wszystko, by udanie się zrewanżować i wywieźć punkty z terenu rywala. Suwałczanie zapewne będą chcieli się odbudować po ostatniej porażce w trzech setach z klubem z Zawiercia. Największe zagrożenie w Ślepsku stanowi atakujący Bartłomiej Bołądź, który przoduje w rankingu zagrywających oraz jest na trzeciej pozycji w klasyfikacji najlepiej punktujących i atakujących. Liderem wspomnianych rankingów wciąż niezmiennie jest nasz miedziowy Ronald Jimenez.

Transmisja z wtorkowego meczu będzie dostępna na antenie Polsatu Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30. Trzymajcie za nas kciuki!

Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin

22 grudnia (wtorek), godz. 20:30, Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26, Suwałki