Ostatni sprawdzian Miedziowych przed ligą

AKTUALNOŚCI

Do startu rozgrywek ligowych coraz mniej czasu. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na sobotę 12 września, czyli już za półtora tygodnia. Miedziowi inauguracyjny mecz rozegrają we własnej hali RCS w Lubinie. Spotkają się wtedy z PGE Skrą Bełchatów. Ale zanim rozpoczniemy zmagania ligowe, ekipę Marcelo Fronckowiaka czekają ostatnie mecze kontrolne.

Miedziowi są na ostatniej prostej okresu sparingowego. Końcowe sprawdziany przed ligą zagrają w najbliższy czwartek i piątek. Na mecze kontrolne wybiorą się do Olsztyna, gdzie staną naprzeciw miejscowemu Indykpolowi AZS. Kluby umówiły się na dwa dni sparingowe: w czwartek spotkają się o godzinie 16:15, natomiast dzień później w samo południe – o 12:15.

Ekipa Cuprum Lubin ma za sobą już niemal wszystkie mecze towarzyskie. Rozegrali sparingi z MKS-em Będzin, GKS-em Katowice, Gwardią Wrocław i Stalą Nysa. Spotkaniami w Olsztynie zamkną tegoroczny okres sparingowy, ale nie przygotowawczy. Po powrocie do Lubina, Miedziowi skupią się na mocnym treningu i ostatecznym szlifowaniu formy przed sobotnim startem PlusLigi.

Czwartek, 3 września:

Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin (godz. 16:15)

Piątek, 4 września:

Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin (godz. 12:15)