Oświadczenie klubu Cuprum Lubin S.A.

AKTUALNOŚCI

Klub Cuprum Lubin S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy jeden pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem typu SARS-COV-2 w naszej drużynie.

W związku z zaistniałą sytuacją, do miejscowego sanepidu zgłoszone zostały wszystkie osoby, które w ostatnim czasie miały kontakt z zakażonym. Znajdują się oni w domowej izolacji. Cała drużyna i sztab pozostaje w stałym kontakcie ze służbą sanitarną i władzami ligi.

Zapewniamy, że zakażony zawodnik czuje się dobrze i pozostaje w kwarantannie domowej. Zgłaszane przez niego objawy to bóle mięśni i stawów oraz uporczywy kaszel.

Informujemy również, że nasz klub wystąpił z prośbą do PLS o przełożenie najbliższych spotkań, tj. zaplanowanego na jutro starcia z Cerrad Eneą Czarnymi Radom oraz sobotniego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów. O wszelkich decyzjach i zmianach w terminarzu spotkań będziemy informować na bieżąco.