Pierwszy wyjazd w nowym sezonie

AKTUALNOŚCI

W miniony poniedziałek zainaugurowaliśmy nowy sezon PlusLigi, a już w piątek rozegramy spotkanie drugiej kolejki. Tym razem czeka nas pierwsze spotkanie wyjazdowe – w Warszawie, gdzie zmierzymy się z Projektem Warszawa.

W tym sezonie układ meczów z początku sezonu wygląda łudząco podobnie do tego sprzed roku. Wtedy także rozpoczynaliśmy u siebie z PGE Skrą Bełchatów, a zacięta walka trwała do ostatniej piłki. W drugim meczu natomiast walczyliśmy właśnie z ekipą warszawską. Wtedy wszystko rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku i mamy nadzieję, że i tym razem starcie z Projektem Warszawa będzie widowiskowe.

Bilans spotkań obu drużyn jest wyrównany, bo warszawianie mają na swoim koncie 9 zwycięstw, a nasza drużyna 8. Co ciekawe bilans setów wygranych do przegranych jest równy i prezentuje się następująco: 32:32. W tym sezonie warszawianie mają za sobą już jedno zwycięstwo – bez straty seta pokonali na wyjeździe Cerrad Eneę Czarnych Radom w 1. kolejce PlusLigi. Spotkaniem z nami zainaugurują sezon na własnym boisku.

Mecz z Projektem Warszawa odbędzie się w piątek 8 października o godzinie 20:30 w Warszawie. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Polsat Sport.

 

2. kolejka PlusLigi 2021/2022

Projekt Warszawa – Cuprum Lubin 

Piątek (8.10), godz. 20:30, hala COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa