Piknik inaugurujący siatkarski sezon kibica 2016/2017

AKTUALNOŚCI

Stowarzyszenie Klub Kibica Cuprum Lubin w dniu 24.09.2016r. zorganizowało w Osadzie Danieli w Zamienicach, piknik inaugurujący siatkarski sezon kibica 2016/2017. Wspólnie z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej Promyk i Słoneczko i ich opiekunami, w przepięknym otoczeniu natury, w towarzystwie różnych zwierzątek – był czas na zabawę, gry, rozmowy.
Na zaproszenie Zarządu Stowarzyszenia odpowiedzieli również siatkarze naszego Cuprum Lubin – Goście Specjalni Pikniku. Miło spędziliśmy czas na wspólnej grze przy siatce, gdzie profesjonaliści udzielali cennych wskazówek, a także sami próbowali gry na trawie z amatorami i osobami niepełnosprawnymi. Było dużo pozytywnych emocji i wspaniała integracja.
Aktywnie poznawaliśmy zwyczaje różnych zwierząt, których w Zamienicach nie brakuje. Jedną z atrakcji był wyjazd na karmienie danieli – sprawiło to wiele radości nie tylko dzieciom
Było ognisko, kiełbaski, grochówka – nasze niezawodne Kibicki częstowały ciastem domowej roboty. W bardzo sympatycznej i niemalże rodzinnej atmosferze: siatkarze, podopieczni WTZ i aktywni Kibice Cuprum Lubin wraz z rodzinami spędzili sobotni dzień na wspólnej integracji i zabawie.
Prezentowane w galerii zdjęcia nie oddadzą atmosfery pikniku, ale niech będą wspomnieniem i inspiracją do kolejnych spotkań w takim, a może większym gronie.