Pojedynek o kolejną wygraną.

AKTUALNOŚCI

– Jadar Siedlce to zespół nie tylko z dobrymi środkowymi. To ambitna drużyna, która walczy o ósemkę, postawi wszystko na jedną kartę grając z nami. Niestety po zaciętym meczu w 1 rundzie ulegliśmy 3:2 Jadarowi. Chcemy się zrewanżować i wygrać przed własną publicznością. Punkty są nam bardzo potrzebne – zapowiada ten mecz Daniel Wilk
-Cuprum MUNDO to bardzo wymagająca drużyna, która praktycznie nie ma słabych punktów. Musimy zagrać odważnie, wyjść na parkiet i grać swoją siatkówkę, nie zwalniać ręki, ale jednocześnie grać z głową oraz liczyć na odrobinę szczęścia. Wiadomo, że zbyt wiele zespołów punktów z Lubina nie wywozi, ale w obecnej sytuacji są nam one potrzebne jak woda i powietrze. Mam nadzieję, że uda nam się jeden lub dwa punkty uciułać, a wtedy będziemy zadowoleni – zapowiada z kolei najbliższy mecz środkowy bloku Jadaru, Jakub Kowalczyk.
Jak widać z zapowiedzi zawodników obydwu zespołów, każdy w tym pojedynku chce zdobyć jakieś punkty. Ścisk w tabeli jest tak duży, że każda ich strata może mieć przykre skutki, dla którejś ekipy.
Liczymy na to, że przełamiemy tradycję pięciosetowych pojedynków pomiędzy naszymi drużynami i wygramy z naszym najbliższym rywalem za trzy punkty. Pozwoli to miedziowym na umocnienie się w ścisłej czołówce ligowej tabeli.
Tradycyjnie liczymy na wsparcie naszych wspaniałych kibiców. Emocje gwarantowane. Ty też musisz być z nami.