Prezentacja zespołu

AKTUALNOŚCI

W środę 10. września hala Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie otworzyła swoje podwoje dla kibiców. Wszyscy mogli „od kuchni” obejrzeć nasz wspaniały obiekt, zobaczyć szatnie, sale VIP, siłownię. Zwiedzający korzystali z możliwości zaglądnięcia wszędzie tam, gdzie podczas spotkań ligowych nie będzie można wejść.

Dni otwarte hali były również okazją do prezentacji lubińskich zespołów sportowych. Na specjalnie do tego celu wybudowanej scenie zaprezentował się więc także siatkarski zespół Cuprum Lubin.

Sztab szkoleniowy oraz zawodnicy mieli możliwość pokazania się licznie zgromadzonym kibicom. Mistrzami ceremonii z ramienia naszego klubu byli Anna Maszk oraz Łukasz Kadziewicz, który po raz kolejny udowodnił, że mikrofon i kamery to jego drugi żywioł.

Nasi prowadzący świetnie wywiązali się ze swojej roli. Dzięki ciekawym faktom, które znał nasz kapitan, zgromadzeni kibice mogli bliżej poznać swoich siatkarskich ulubieńców. Po prezentacji fani lubińskiej drużyny mieli również okazję, aby porozmawiać z zawodnikami, pobawić się razem z nimi w konkursach sprawnościowych, wygrywając przy tym klubowe gadżety.

Ze swojej strony chcielibyśmy więc podziękować wszystkim Kibicom za to, że tak licznie odwiedzili w tym dniu zarówno nasz zespół, jak i halę. Równocześnie mamy nadzieję, że na meczach Cuprum Lubin w PlusLidze będzie Was tak samo dużo! :)