Przed podróżą do Olsztyna

AKTUALNOŚCI, MECZE

Jakub Wachnik: „W tym sezonie przegraliśmy dużo meczy i to nas wystarczająco motywuje, aby tych meczy już nie przegrywać”.

Przed podrożą do Olsztyna Miedziowi w tabeli zajmują 12. pozycję z dwoma zwycięstwami i niestety ośmioma porażkami.

W ostatnim meczu Cuprum Lubin uległ drużynie z Gdańska w trzech setach, mimo wielu dobrych akcji to w ostatecznym momentach gdańszczanie okazywali się lepsi. Ten mecz to już historia, zawodnicy zdążyli już o nim zapomnieć i skupić na kolejnym przeciwniku. O meczu z Gdańskiem zdążyliśmy już zapomnieć. Na porażkę wpływa bardzo wiele czynników ale to też dobry materiał co jest do poprawy w naszej grze.  Cały czas pracujemy nad naszymi słabymi stronami. Trenerzy szczegółowo analizują nasze mecze i robią wszystko aby nasza gra wyglądała lepiej i była bardziej skuteczna. – tłumaczy Jakub Wachnik.

Na razie mimo tylu porażek w tym sezonie drużyna z Lubina jedzie na ten mecz bardzo zdeterminowana na zwycięstwo. Do Olsztyna jedziemy z nastawieniem bojowym tak jak na wszystkie mecze wyjazdowe. W sporcie nic nie jest wiadome. Każdy z każdym może wygrać. My jesteśmy głodni zwycięstw i jedziemy do Olsztyna po zwycięstwo będąc świadomi z jakim przeciwnikiem będziemy musieli się zmierzyć. – wyjaśnia zawodnik Cuprum Lubin

Zawodnicy z Olsztyna mogą się pochwalić troszkę większym doświadczeniem na boisku, ale już wiele razy widzieliśmy, że to młodość sięgała górę w tej niezwykle ciekawej lidze jaką mamy okazję oglądać. W niedziele na pewno nikt skóry łatwo nie odda, ale mocno trzymamy kciuki, aby w tym boju zwycięsko wyszła drużyna  z Lubina. Olsztyn na pewno gra dobrą siatkówkę, ale w niedziele będziemy chcieli udowodnić na boisku kto tego dnia będzie lepszy. – przekonuje przyjmujący drużyny

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie do hali Urania w Olsztynie w niedziele 9 grudnia 2018 roku o godzinie 17:30, możecie również zobaczyć to spotkanie na sportowych antenach Polsatu.

/Z/