Ranking szkół po dwóch meczach

AKTUALNOŚCI

W związku z tym, że jakiś czas temu ogłosiliśmy dodatkową rywalizację w ramach korzystania z naszej promocji dla szkół, przedstawiamy aktualny ranking po dwóch spotkaniach. Miło nam, że już od początku sezonu uczniowie tak tłumnie odwiedzają naszą halę i liczymy na to, że wraz z biegiem ligi ilość dzieci na trybunach będzie jeszcze bardziej rosła.

Tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z naszą promocją przypominamy, że chcemy w tym sezonie wynagrodzić dwie szkoły, które wybiorą się do nas kilka razy, przywożąc jak największą ilość uczniów. Będziemy skrzętnie spisywać i podliczać rezerwacje, które do nas spływają z placówek edukacyjnych, aby później nagrodzić tych najbardziej aktywnych z regionu Dolnego Śląska. A co czeka na naszego zwycięzcę?

Szkoła, która wygra w naszym konkursie, będzie mogła liczyć na wizytę siatkarzy Cuprum Lubin w swojej placówce. Wiadomo również, że naszych chłopaków nie wyślemy do Państwa z pustymi rękami :) Szkoła, która zajmie drugie miejsce, zostanie zaproszona na nasz pierwszy mecz w sezonie 2016/2017, otrzymując od nas odpowiednią pulę biletów.

Na kolejnych chętnych czeka pula biletów przeznaczona na promocję podczas meczu z Effectorem Kielce, który zaplanowano na piątek 20. listopada na godzinę 18:00. Regulamin promocji dla szkół dostępny TUTAJ (klik!)

Przypominamy, że w sezonie 2015/2016 z promocji wyłączone są mecze z PGE Skrą Bełchatów i Asseco Resovią Rzeszów!