Skład Miedziowych na PreZero GP w Krakowie

AKTUALNOŚCI

Druga edycja rozgrywek PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki coraz bliżej! Już w najbliższy weekend zmierzymy się w Lidze Letniej, tym razem w krakowskim kompleksie KS Wanda. Sprawdźcie, jakim składem powalczymy w turnieju!

Rok temu PreZero GP trwało dwa weekendy. W tym zasady się trochę zmieniły i wszystko odbędzie się w ciągu czterech dni od 5 do 8 sierpnia. W zmaganiach weźmie udział 16 ekip z PlusLigi i Tauron 1. Ligi Mężczyzn. Więcej o zasadach przeczytacie TUTAJ. W zeszłym roku nasza miedziowa ekipa wygrała turniej półfinałowy w Warszawie i tym samym awansowała do finałów, rozgrywanych w Gdańsku. Teraz powalczymy o poprawienie tego wyniku.

Ubiegłoroczna Liga Letnia była dla nas szczególna z jednego prostego powodu: jako pierwszy trener zadebiutował w niej Paweł Rusek! Musimy przyznać, że nasz aktualny szkoleniowiec zaliczył ten test na ocenę bardzo dobrą. W tym roku również on poprowadzi ekipę Staropolanki Cuprum Lubin w rozgrywkach na piasku. Poznajmy więc skład Miedziowych!

W PreZero Grand Prix PLS wezmą udział:

#1 Marcin Waliński

#9 Paweł Pietraszko

#10 Remigiusz Kapica

#14 Michał Gierżot

#94 Przemysław Stępień

Trener: Paweł Rusek

Fizjoterapeuta: Kacper Wąsala

Pierwszy mecz na turnieju rozegramy w czwartek 5 sierpnia o godzinie 16:30. Przeciwnikiem będzie drużyna Cerradu Enei Czarnych Radom. Liczymy na Waszą obecność w stolicy Małopolski, bo rozgrywki odbędą się z udziałem kibiców! Zagramy w Kompleksie Sportowym WANDA przy ul. Bulwarowej 39 w Krakowie. Dla tych, którzy nie mogą być z nami na żywo, mamy dobrą wiadomość: mecze z turnieju będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu. Trzymajcie za nas kciuki!