„Sportowe ferie” z Cuprum Lubin!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, MEDIA

We współpracy z Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie bierzemy udział w akcji „Sportowe ferie”. W okresie zimowego odpoczynku dzieciom z naszego miasta proponowanych jest szereg atrakcji związanych z uprawianiem sportu. A jeśli Cuprum Lubin, to nie mogło obyć się bez zajęć związanych z siatkówką! Ponad 50 dzieci uczestniczyło w zajęciach prowadzonych przez trenerów i siatkarzy. 

Frekwencja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Trzeba przyznać, że młode adeptki i adepci mają spory potencjał do tego, żeby lubińska siatkówka była spokojna o kolejne pokolenia funkcjonujące „pod siatką”.

W zajęciach siatkarskich ze strony Cuprum Lubin wzięli: libero Bartosz Makoś, środkowy Bartłomiej Zawalski, atakujący Damian Domagała oraz przyjmujący Kamil Maruszczyk. Do tego dwóch członków naszego sztabu, drugi trener Rainer Vassiljev oraz statystyk Adam Tołoczko. Trzeba przyznać, ostatni z wymienianych – wyróżniał się w radzeniu sobie z dowodzeniem grupą – wykonującą wiele ciekawych, siatkarskich zadań.

Poza sportowymi wyzwaniami, każdy z uczestników zajęć mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz porozmawiać z naszymi przedstawicielami, czy to ze sztabu, czy kadry w PlusLidze. Co dodatkowo uwieńczyło udanie spędzony, wspólny czas. Pod takimi, aktywnymi feriami, podpisujemy się od A do Z!

Foto: Regionalne Centrum Sportowe.