Sprzedaż biletów na mecz z Asseco Resovią Rzeszów

AKTUALNOŚCI, BILETY

Święta za nami! Czas wrócić do pracy i rozpocząć przygotowania do nadchodzącego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów, które rozegramy już w czwartek. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do hali RCS, byśmy wspólnie siatkarsko zakończyli rok 2021!

Spotkanie z rzeszowską drużyną będzie nie tylko ostatnim, jakie rozegramy w tym roku, ale też ostatnim w pierwszej rundzie rozgrywek PlusLigi. Zakończmy ten rok dobrym widowiskiem! Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć.

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w kasie hali RCS. Alternatywą jest sprzedaż internetowa, a transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie (o ile będą jeszcze dostępne) będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu! Liczymy na Wasze wsparcie z trybun!