Sprzedaż biletów na mecz z Projektem Warszawa

AKTUALNOŚCI, MECZE

Koniec lutego nie był dla nas zbyt intensywny, ale marzec zaczynamy z przytupem od przełożonego spotkania 15. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa! Starcie odbędzie się w środę 2 marca o godzinie 20:30. Mamy nadzieję, że mimo późnej pory, a do tego środku tygodnia, spotkacie się z nami w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie!

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Przypominamy, że bilety zakupione na poprzedni termin meczu z Projektem Warszawa nadal uprawniają do wejścia na spotkanie!

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu!