Sprzedaż biletów na mecz z PSG Stalą Nysa

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Wielkimi krokami zbliża się przedostatnie starcie domowe tegorocznej fazy zasadniczej PlusLigi! W sobotę 12 marca o godz. 20:30 zmierzymy się z PSG Stalą Nysa u siebie w hali RCS Lubin. Gorąco zachęcamy do zakupu biletów, gdyż przychód ze sprzedaży wejściówek zostanie w całości przeznaczony na pomoc ludności cywilnej w Ukrainie. Dołóż swoją cegiełkę!

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Razem wspierajmy potrzebujących w Ukrainie!