W godzinę z prysznicem

AKTUALNOŚCI

Tak jak zapowiadał trener miedziowych przed meczem, zespół wyszedł na boisko w pełnym składzie i maksymalnie skoncentrowany. Cuprum MUNDO nie chciało sprawić takiej niespodzianki jak przed tygodniem nysanie w Jaworznie.
Od początku narzuciliśmy swoją grę, silną zagrywką odrzuciliśmy przeciwnika od siatki. Energetyk niczym nie przypominał zespołu, który w poprzedniej kolejce pokonał obecnego mistrza. Młodzi zawodnicy gości grali chyba bez wiary w zwycięstwo, a to było wodą na młyn dla naszego zespołu. Szybko wygrane trzy sety pozwoliły powrócić nam na trzecie miejsce w tabeli.
– Ciężko nieraz się skoncentrować przy takim przeciwniku, który popełnia sporo błędów. Chcieliśmy dziś trochę postrzelać zagrywką, bo za tydzień czeka nas bardzo ciężki mecz u lidera i ten element może być kluczowy. Wygraliśmy, mamy 3 punkty, zrobiliśmy to co do nas należy – podsumował trener Cuprum Mundo Paweł Szabelski.

MVP meczu został wybrany Michał Żuk.

Na trybunach gościliśmy dużą grupę koszykarek CCC Polkowice. Dzień wcześniej nasze kluby wspólnie uczestniczyły w lekcji pokazowej dla Świetlicy Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Polkowicach. W zajęciach udział wzięło ponad 100 dzieci.