W Ostrołęce dopiero w poniedziałek

AKTUALNOŚCI

Nieudolność organizacyjna klubu z Ostrołęki niestety ale odbiła się na naszym Klubie. Ostrołęczanie wiedząc od października, a nawet od września, że 02 lutego ich hala będzie „zajęta” nie podjęli żadnych kroków, aby rozstrzygnąć tę sytuację i zagrać z nami w wyznaczonym w terminarzu dniu. Z góry założyli, że zagrają z nami w środku tygodnia. Informację taką podali zresztą na swojej stronie na długo przed podjęciem decyzji przez PZPS.
Ich problemy zostały zniesione jedną decyzją, natomiast my musimy wziąć urlopy z pracy (większość z naszych zawodników pracuje zawodowo i klub z Ostrołęki doskonale o tym wie). Musimy wynająć autokar w innej firmie przewozowej, bo nasz miał w tym terminie zaplanowany inny wyjazd. Musimy zmienić cykl treningowy. Gospodarze po prostu zamiast na trening przyjdą na mecz. Dla nas wyjazd 517 km w jedna stronę to spory logistyczny wysiłek, przy tym wszystkie ustalenia musimy zmieniać na kilka dni przed wyjazdem.
Dlaczego np. klub z Ostrołęki w wolnym terminie 5 stycznia wolał pojechać na turniej do Siedlec, a nie rozegrać z nami ten mecz?
Klub z Ostrołęki działa podobno według najwyższy standardów, wytyka innym niedociągnięcia, a niestety sam nie jest bez skazy, kładąc innym kłody pod nogi.
Mamy nadzieję, że to już koniec organizacyjnych niedociągnięć ze strony Ostrołęki, dalej będą działać według najwyższych standardów.