Warszawa na zakończenie siatkarskiego tournée

AKTUALNOŚCI, MECZE

Po wymagającym tygodniu, w którym rozegraliśmy trzy mecze wyjazdowe, nasza drużyna dostała trochę czasu na regenerację i odpoczynek. Teraz już jednak myślimy o najbliższym spotkaniu w Warszawie. Będzie to na ten moment ostatni wyjazd naszego siatkarskiego tournée, po którym wreszcie wrócimy do domu.

Mecz w Warszawie będzie siódmym z kolei spotkaniem wyjazdowym. W poprzedniej kolejce nasz zespół zawitał w Bełchatowie, skąd wywiózł komplet oczek. Z zamiarem powiększenia dorobku punktowego Miedziowi udadzą się również do stolicy.

Niedzielny mecz będzie rewanżowym spotkaniem z ekipą Andrei Anastasiego. U siebie z warszawianami graliśmy w 2. kolejce rozgrywek i wówczas wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku. Mimo że ostatecznie nie udało się odnieść zwycięstwa, nasza drużyna walczyła do samego końca i zdobyła punkt. W niedzielę także będzie chciała zgarnąć cenne oczka. Pokrzyżować plany będą jednak próbować najlepiej punktujący w drużynie rywali Bartosz Kwolek oraz Michał Superlak. W tym miejscu warto przytoczyć bilans meczów między drużyną z Warszawy a Miedziowymi. Do tej pory rozegraliśmy 16 gier, z czego… 8 zwyciężyła ekipa stołeczna, a 8 nasza. Zapowiada się zatem ciekawe spotkanie.

Mecz odbędzie się w ramach 15. kolejki PlusLigi. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Trzymajcie kciuki za Miedziowych!

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Cuprum Lubin

29 listopada (niedziela), godz. 17:30, Arena Ursynów