Wicemistrz Polski zagra w Lubinie

AKTUALNOŚCI, MECZE, MEDIA

Nasze drugie domowe starcie w tym tygodniu już w sobotę! O 17:30 zmierzymy się z aktualnym wicemistrzem Polski i jednym z pretendentów do medalu także w tym sezonie – Jastrzębskim Węglem. Zapraszamy gorąco do hali RCS w Lubinie!

Trwa nasz marcowy maraton meczów u siebie. Rozpoczęliśmy go w środę spotkaniem z Treflem Gdańsk, a już jutro czeka nas starcie z Jastrzębskim Węglem. W kolejnych dniach podejmiemy jeszcze Indykpol AZS Olsztyn i LUK Lublin, ale o tych meczach będziemy informować na bieżąco. Na razie nasze myśli krążą wokół trzeciej drużyny w ligowej tabeli: Jastrzębskiego Węgla.

Spotkanie pierwszej rundy obecnego sezonu, które rozegraliśmy w Jastrzębiu, wspominamy nad wyraz dobrze. Zagraliśmy wtedy bez presji, na fantazji, z kreatywnym rozegraniem, dzięki czemu przywieźliśmy do Lubina komplet bardzo cennych punktów. Pierwsze skrzypce odgrywali wtedy nasi środkowi: Paweł Pietraszko był najlepiej punktującym zawodnikiem w naszym zespole (16 pkt), a drugim Florian Krage (12 pkt). Doskonale sobie jednak zdajemy sprawę, że jastrzębianie walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli na fazę play-off i jutro zrobią wszystko, by zdobyć komplet punktów.

Starcie z Jastrzębskim Węglem odbędzie się już jutro w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Zapraszamy gorąco na trybuny i liczymy na Wasz głośny doping! Bilety do kupienia na stronie internetowej RCS Lubin oraz stacjonarnie w kasie hali. Początek meczu o godzinie 17:30, transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

27. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel 

11.03 (sobota), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie