Zapraszamy na mecz z Cerradem!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Po dwóch bardzo dalekich wyjazdach do Iławy i Lublina wreszcie przyszedł czas na spotkanie u siebie. W najbliższy poniedziałek zmierzymy się z drużyną Cerradu Enei Czarnych Radom. Zapraszamy wszystkich na mecz do hali RCS w Lubinie! 

Przed nami szansa na trzecie zwycięstwo na własnym terenie w Lubinie. W ostatniej kolejce nasi zawodnicy po niemal trzygodzinnym boju w Lublinie minimalnie ulegli miejscowemu LUK-owi po grze na przewagi w tie-breaku. Nasz poniedziałkowy rywal natomiast swoje ostatnie spotkanie przegrał 0:3 z drużyną z Olsztyna. Warto zauważyć, że w zeszłym sezonie z radomianami graliśmy czterokrotnie. Za każdym razem zwycięstwo odnosił gospodarz, pozostawiając w kieszeni komplet punktów. Jak będzie tym razem?

Na ten moment radomianie znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli PlusLigi z dorobkiem 6 punktów na koncie. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Rafał Faryna, choć w rankingu punktujących wyprzedza go aż trzech Miedziowych: Remigiusz Kapica, Marcin Waliński i Wojciech Ferens. Nasz zespół z liczbą 8 oczek plasuje się na 10. pozycji w tabeli.

Spotkanie z radomską ekipą zamknie dziewiątą kolejkę PlusLigi. Serdecznie zapraszamy na mecz do hali RCS wszystkich kibiców! Liczymy na Wasz głośny doping z trybun. A dla tych, którzy nie mogą być z nami, polecamy transmisję na żywo na kanale Polsatu Sport.

9. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom

Poniedziałek (29.11), godz. 20:30, HWS RCS Lubin, ul. Odrodzenia 28B, Lubin