Wracamy na piąty mecz

AKTUALNOŚCI

„Gorzki” na rozegraniu, „Łapa” MVP. Camper – Cuprum 1:3. O awansie do finału zadecyduje piąty półfinał w środę w Lubinie.

– Zagraliśmy dziś zdecydowanie lepiej niż w piątek. Agresywnie, konsekwentnie i realizując taktykę. Dobrze radziliśmy sobie na wysokiej piłce. Cały mecz na rozegraniu zagrał Gorzkiewicz i wypadł bardzo dobrze. Słowa uznania również dla naszego kapitana. „Korek” wyszedł w szóstce i pokazał się z bardzo dobrej strony – podsumował trener naszej drużyny Paweł Szabelski.

Pierwszego seta wygraliśmy do 19. W drugim 25:20 zwyciężył Camper. Najwięcej emocji i nerwów było w secie trzecim, wygranym przez ekipę „Szabli” 33:31 ! Po tym Camper już się nie podniósł. Czwartego seta mieliśmy pod kontrolą, wygraliśmy 25:17 i całe spotkanie 3:1. MVP pojedynku wybrano naszego zawodnika Łukasza Łapszyńskiego. W środę w lubińskiej SP14 półfinał nr 5 pomiędzy obiema drużynami. Godzina rozpoczęcia meczu nie została jeszcze ustalona.