WYGRAJ PLUS LIGE

AKTUALNOŚCI

Wygrajpluslige.pl właśnie wystartowało oficjalnego menedżera PlusLigi. Teraz każdy z Was może się zarejestrować i stworzyć drużynę, by walczyć o nagrody.
Zasady gry są proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze można kupić dwunastu, tj. po trzech: środkowych i przyjmujących oraz po dwóch: atakujących, rozgrywających i libero. Jednak jest pewne ograniczenie – z jednego klubu ligowego może być tylko dwóch siatkarzy. Budżet na zakup zawodników to 27 milionów wirtualnych złotych.
Następnie z zakupionej dwunastki należy wybrać podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywającego, atakującego i libero. Ostatni krok to wybór kapitana i jego zastępcy.
Do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu 6. kolejki (pierwsza kolejka konkursowa), można robić w swojej drużynie nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników do składu rezerwowego i odwrotnie oraz zmieniać kapitana i jego zastępcę.
Po każdej kolejce można dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży zawodników. Za każdy następny transfer trzeba zapłacić prowizję – to minus 4 punkty odjęte z punktacji najbliższej kolejki.
Reszta wskazówek na wygrajplulige.pl

NAJWAŻNIEJSZE! Dla najlepiej typującego naszego kibica na koniec sezonu oryginalna piłka MIKASA z podpisami całego zespołu.

Wszystkim Graczom życzymy Powodzenia!