Wygrywamy IX Memoriał Jana Rutyńskiego!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, MECZE, MEDIA

Zakończyliśmy dziewiątą edycję Memoriału Jana Rutyńskiego! Już po raz kolejny uczciliśmy pamięć jednego z założycieli naszego miedziowego klubu. Zapraszamy na podsumowanie turnieju w Lubinie i obejrzenie galerii zdjęć! 

Przez cały dzień rozegrane zostały trzy mecze, w których udział wzięły zespoły STS Olimpia Sulęcin, Gwardia Wrocław oraz nasza drużyna. W inauguracyjnym meczu Memoriału zmierzyliśmy się z Olimpią Sulęcin, a spotkanie zakończyło się na korzyść naszego zespołu. W dwóch pozostałych meczach również o zwycięstwie zadecydowały tylko trzy sety. Miedziowi wygrali wszystkie swoje spotkania i tym samym zwyciężyli w całym turnieju.

Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie do hali RCS i gorący doping oraz uczczenie pamięci Osoby jakże ważnej dla naszego klubu, a naszemu sponsorowi tytularnemu KGHM Polska Miedź SA za wsparcie i objęcie patronatu nad wydarzeniem!

Wyniki meczów Memoriału Jana Rutyńskiego:

KGHM Cuprum Lubin – STS Olimpia Sulęcin 3:0 (28:26, 25:20, 25:17)

STS Olimpia Sulęcin — Gwardia Wrocław 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)

KGHM Cuprum Lubin — Gwardia Wrocław 3:0 (25:12, 25:14, 25:17)