Zaczynamy okres sparingowy!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Drugiego września rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu zespołu Cuprum Lubin. Po blisko trzech tygodniach ciężkich treningów przyszedł czas na pierwsze sparingi.

Po ponad dwóch tygodniach ciężkich treningów w hali, siłowni i na boisku do siatkówki plażowej nasza drużyna przystępuje do pierwszych gier kontrolnych. Od początku przygotowań do dyspozycji trenera Marcelo Fronckowiaka pozostaje 12 zawodników. Na treningach brakuje reprezentantów: Portugalczyka – Miguela Tavaresa i Białorusina – Maksima Morozau, a także członków sztabu szkoleniowego –  Mateusza Kowalika (kadra Słowacji), Rainera Vasilljeva (kadra Estonii).

Pierwszy sprawdzian naszej drużyny odbędzie się w Legnicy podczas dwudniowego Turnieju o Puchar Prezydenta Legnicy. Udział w nim wezmą zespoły Jastrzębskiego Węgla, Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice.

Mecze będą rozgrywane w Hali OSiR przy ul. Lotnicza 52 w Legnicy. W dniach 21/22 września (sobota/niedziela). Nasz zespół swój pierwszy pojedynek rozegra w sobotę o godz. 15:00, a rywalami w tej potyczce będą zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. Drugą parę stworzą drużyny Asseco Resovii Rzeszów i GKS-u Katowice, a mecz rozpocznie się 0 minut po zakończeniu pierwszego.

W niedzielę odbędą się mecze rozstrzygające ostateczną klasyfikację. Pojedynek o III miejsce rozpocznie się o godz. 13:00, a o I miejsce 40 minut po zakończeniu pierwszego pojedynku.

Wspólnie z organizatorami i uczestnikami zapraszamy do wspierania swoich ulubionych drużyn podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Legnicy.