Zapraszamy na mecz z Projektem Warszawa!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Rok 2023 rozpoczęliśmy z wysokiego C, wygrywając spotkanie w Rzeszowie. Przed nami pierwszy mecz w tym roku, który zagramy u siebie. Serdecznie zapraszamy na starcie z Projektem Warszawa w poniedziałek 16 stycznia o godz. 17:30!

Sprzedaż biletów ruszyła dziś rano. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!