Zapraszamy na sobotni mecz w Lubinie!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Przed nami wielkie wydarzenie. Mecz 6. kolejki rozgrywek PlusLigi rozegramy w sobotę! Będzie to miła odmiana od poniedziałkowych wieczorów. Dlatego też zapraszamy wszystkich na spotkanie z GKS-em Katowice 6 listopada w hali RCS w Lubinie!

Do tej pory rozegraliśmy na własnym terenie dwa spotkania: obydwa w poniedziałek wieczorem. Podczas inauguracji nawiązaliśmy bardzo wyrównaną walkę z PGE Skrą Bełchatów, natomiast w drugim pokonaliśmy w trzech setach Ślepsk Malow Suwałki. Zdobyliśmy wtedy pierwszy komplet punktów w sezonie. Mamy nadzieję, że w najbliższą sobotę także zatrzymamy punkty u siebie. Zwłaszcza, że bilans meczów z GKS-em Katowice zdecydowanie jest po naszej stronie: 9:1.

Katowiczanie znajdują się obecnie na 10. miejscu w tabeli PlusLigi z dorobkiem 5 oczek na koncie, czyli jednym więcej niż nasza drużyna. W ostatnim meczu, rozgrywanym na wyjeździe, ulegli 0:3 Indykpolowi AZS Olsztyn. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ich zespole jest Jakub Jarosz, który ma na swoim koncie 70 punktów (17. miejsce w rankingu PlusLigi). Z naszej drużyny najskuteczniejszy jest Remigiusz Kapica (83 oczka, 7. miejsce), a tuż za nim z liczbą 80 punktów jest Marcin Waliński (9. miejsce klasyfikacji).

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, a w szczególności naszych najmłodszych kibiców z okolicznych szkół i placówek opiekuńczych do kibicowania nam na żywo! Mecz z GKS-em Katowice rozegramy w sobotę 6 listopada o godzinie 17:30. Do zobaczenia w hali, czekamy na Was z niecierpliwością!

Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

6. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – GKS Katowice

Sobota (6.11), godz. 17:30, HWS RCS Lubin, ul. Odrodzenia 28B, Lubin