Zwycięzcy konkursu trenowali z Cuprum Lubin!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, MEDIA, SZKOŁY

Zdobywcy pierwszej nagrody w szkolnym konkursie przeprowadzonym przez klub zawitali wczoraj do Lubina. Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej z Leszna Górnego  wspaniale kibicowali Miedziowym siatkarzom.  Cały sezon przyjeżdżali na mecze domowe Cuprum Lubin pięknie przygotowani w pomarańczowych barwach klubu, z wielkimi transparentami zagrzewającymi zawodników do walki! Zwyciężyli szkolny konkurs i w nagrodę dostali zaproszenie na wspólny trening z naszymi siatkarzami.
Zarówno dla uczniów, jak i zawodników oraz sztabu szkoleniowego Miedziowych była to ważne spotkanie. Wspaniale jest wiedzieć, że ma się tak wiernych młodych kibiców! Żeby dojechać do hali w Lubinie uczniowie muszą pokonać za każdym razem około 70 km w jedną stronę! Brawo! Bardzo podziwiamy i doceniamy ich zapał!!

Wczorajszy trening został przygotowany specjalnie dla uczniów – trenerzy połączyli siatkówkę z dobrą zabawą. Było więc fachowo, ale w cudownej atmosferze i z uśmiechami na twarzach. O to przecież chodziło, by podzielić się swoją wiedzą i pasją, by zarazić młodych miłością do siatkówki. Mamy nadzieję, że się udało!

Uczniom bardzo dziękujemy za wspólny trening! Miło nam było gościć Was w Lubinie i czekamy na wasz doping na meczach Cuprum Lubin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego treningu. Autorem fotografii jest Mariusz Babicz.