Akcja „LATO” z Miedziowymi!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Wakacje trwają w najlepsze. Podobnie jak Akcja „LATO”, którą co roku organizuje miasto Lubin razem z Regionalnym Centrum Sportowym. Po raz kolejny weźmiemy w niej udział i my. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na plażówkę z Miedziowymi 24 sierpnia!

Jak co roku miasto i RCS Lubin przygotowali dla najmłodszych moc sportowych wakacyjnych atrakcji. Dzieciaki rywalizują ze sobą w 13 dyscyplinach sportowych, ale najważniejsza i tak pozostaje dobra zabawa i uświadomienie, że ruch jest nam bardzo potrzebny. Uczestnicy akcji w tym roku mają okazję na naukę pływania, strzelanie z łuku, zajęcia ze wspinaczki czy zabawę w kręgielni. Oczywiście nie zabraknie również siatkówki! Pełen harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Przedstawiciele naszej miedziowej drużyny spotkają się z dziećmi w czwartek 24 sierpnia. Od godziny 10:30 spotykamy się na terenie basenów otwartych hali RCS przy boisku do siatkówki plażowej. W planie mamy wiele gier i zabaw, więc na pewno nie będziemy się nudzić. Zapraszamy serdecznie każdego chętnego i chętną do uczestnictwa w zajęciach!