Miedziowy skład na Ligę Letnią

AKTUALNOŚCI

Do czwartej edycji PreZero Grand Prix PLS pozostał już tylko tydzień! Zmagania Ligi Letniej ruszają w czwartek 17 sierpnia na Stadionie Letnim w Gdańsku i potrwają do niedzieli 20 sierpnia. Ogłaszamy skład, który na plaży będzie reprezentował nasz miedziowy klub.

Na wstępie informujemy, że w zbliżających się rozgrywkach PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki nasz klub wystąpi pod nazwą KGHM Cuprum Lubin.

W tym roku PreZero Grand Prix PLS będzie rozgrywane innym systemem. Od czwartku do soboty zaplanowano fazę grupową, a na niedzielę mecze finałowe. W turnieju weźmie udział wszystkie 16 drużyn, które zagrają w PlusLidze w nadchodzącym sezonie halowym 2023/2024. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. My trafiliśmy do grupy A razem z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, PGE GiEK Skrą Bełchatów i Treflem Royal Seafood Gdańsk. Dokładny terminarz gier znajdziecie TUTAJ.

Trenerem plażowych rozgrywek będzie Tomasz Kowalski, a jego asystentem fizjoterapeuta Olaf Gołąbek. Skład miedziowych zawodników znajdziecie poniżej.

Skład drużyny KGHM Cuprum Lubin na turniej PreZero Grand Prix:

#1 Hubert Węgrzyn
#6 Adam Lorenc
#7 Kajetan Kubicki
#9 Paweł Pietraszko – kapitan
#11 Dominik Czerny
#13 Mateusz Masłowski

Sztab szkoleniowy:

Trener: Tomasz Kowalski
Fizjoterapeuta: Olaf Gołąbek