Akredytacje prasowe na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2019/20

AKTUALNOŚCI, MEDIA

W niedzielę (6 października) rozpoczął się proces składania wniosków na akredytacje stałe na mecze zespołu Cuprum Lubin w sezonie 2019/20.

Przedstawicieli mediów informujemy, że od 6 października do 20 października trwać będzie proces na składanie wniosków na akredytacje stałe na mecze domowe drużyny Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2019/20. Proces w całości odbywa się za pośrednictwem systemu accredito.com. Aby złożyć wniosek należy w systemie znaleźć biuro prasowe Cuprum Lubin, a następnie złożyć wniosek w wydarzeniu – PlusLiga sezon 2019/20.

Termin składania wniosków na akredytacje stałe mija 20 października. Wnioski składane po terminie nie będą rozpatrywane.

Akredytacje prasowe stałe będą obowiązywały na meczach PlusLigi i Pucharu Polski, w których klub Cuprum Lubin będzie pełnił rolę gospodarza. Klub będzie przyznawał również akredytacje jednorazowe – wnioski należy składać w systemie accredito.com w poszczególnych wydarzeniach. Każda redakcja ubiegająca się o jej przyznanie może złożyć po jednym wniosku dla dziennikarza, fotoreportera i kamerzysty. Liczba miejsc dla dziennikarzy jest ograniczona, a klub nie zapewnia miejsc siedzących dla fotoreporterów i kamerzystów.