Bartłomiej Zawalski kończy miedziową przygodę

AKTUALNOŚCI

Po trzech latach w barwach Cuprum Lubin Bartłomiej Zawalski opuszcza szeregi Miedziowych.

22-letni środkowy dołączył do naszego składu w 2018 roku, przychodząc z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. W Lubinie dostał szansę gry na najwyższym siatkarskim poziomie rozgrywkowym, co wykorzystał pozostając na Dolnym Śląsku przez trzy sezony. – W tym czasie przyswoiłem ogrom wiedzy i podniosłem swoje umiejętności nie tylko siatkarskie, ale również motoryczne – ocenia Bartek.

Środkowy reprezentował również nasz klub w szkoleniach dzieci i młodzieży. Był opiekunem klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 12 stworzonej przez UKPS w Lubinie. Jako najmłodszy przedstawiciel miedziowej drużyny łatwo łapał kontakt z młodymi adeptami siatkówki.

W Cuprum Lubin poznałem wielu miłych, życzliwych ludzi i mam nadzieję, że pozostanę z nimi w kontakcie na długie lata. Ten klub otaczają wspaniałe osoby: zawodnicy, z którymi grałem, pracownicy klubu, ale przede wszystkim kibice. Oni na pewno zapadną mi w pamięć, bo widać, że całym sercem są z drużyną nawet w najgorszych chwilach. Chciałem podziękować wszystkim zawodnikom, pracownikom i kibicom za te piękne trzy lata i nie mówię „żegnajcie”, lecz „do zobaczenia”! – kończy Bartłomiej Zawalski.

Bartkowi bardzo dziękujemy za trzy wspólnie spędzone lata, za ogromny optymizm, życzliwość i zawsze pomocną dłoń. Powodzenia w dalszej siatkarskiej karierze! Do zobaczenia!