Bilety na mecz z Jastrzębskim Węglem już w sprzedaży!

AKTUALNOŚCI

Po rozegraniu ostatniego spotkania z AZSem Częstochowa naszych siatkarzy czekają dwa mecze wyjazdowe. W najbliższy piątek rozegrają spotkanie z BBTSem Bielsko-Biała, które pokaże telewizja Polsat Sport. W przyszłym tygodniu nasi siatkarze udadzą się z kolei na Śląsk, aby rozegrać mecz 12. kolejki rundy zasadniczej z MKSem Banimexem Będzin.

Dopiero po tych dwóch spotkaniach wrócimy do własnej hali, aby ciężko trenować przed meczem z Jastrzębskim Węglem. We własnej hali zobaczymy się więc w niedzielę 30. listopada o godzinie 17:00. Chcemy, żeby jak największa ilość osób pojawiła się na spotkaniu i po brzegi wypełniła naszą halę. Liczymy na niezapomnianą atmosferę!

Żeby dać wszystkim szansę na zakupienie biletów już w zeszły piątek uruchomiliśmy ich sprzedaż. Można je nabyć poprzez stronę internetową www.rcslubin.zissb.pl oraz w kasie squasha, która znajduje się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Odrodzenia 28B w Lubinie.

Dla przypomnienia koszt biletu normalnego wynosi 20 zł. Za bilet ulgowy zapłacicie Państwo 10 zł. Wejściówki ze zniżką przysługują uczniom, studentom, emerytom oraz rencistom. Warto mieć ze sobą ważne legitymacje, ponieważ ochrona zawsze może chcieć je zweryfikować. Bilety VIP są w cenie 40 zł, a SuperVIP – 80 zł.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z możliwości zakupu poprzez stronę internetową RCSu – pozwoli to Państwu uniknąć kolejek! Tymczasem czas przygotować się do wyjazdu do Bielska-Białej! Trzymajcie za nas mocno kciuki zarówno teraz jak i w przyszłym tygodniu! Do zobaczenia w naszej hali 30. listopada!