Bogus: Zawsze można coś ulepszyć.

AKTUALNOŚCI

Już w sobotę zawodnicy naszej Młodej Ligi rozegrają swój kolejny mecz. Ich przeciwnikiem będzie JASTRZĘBSKI WĘGIEL. Mecz odbędzie się w Jastrzębiu Zdroju, w hali przy ul. Reja 10. Sympatyków naszej młodej ekipy zapraszamy do śledzenia tego spotkania także w Internecie. Transmisję przeprowadzi www.siatkarskaligatv.pl

A w jakich nastrojach są nasi siatkarze po niedzielnej porażce z Cerradem Czarnymi Radom? Nad czym pracują w tym tygodniu na treningach? – Myślę, że będziemy pracowali nad przyjęciem – mówił po ostatnim meczu dla siatkarskiejligitv kapitan zespołu Mateusz Bogus. – Drużyna z Radomia pokazała nam ostatnio kilka naszych mankamentów w tym elemencie, ale wszystko jest do poprawy. Zawsze można coś ulepszyć. Przed nami ciężki tydzień, ale w niedzielę walczymy – zakończył środkowy Młodej Ligi.

Trzymamy kciuki za chłopaków, którzy w sobotę rozpoczną swoje spotkanie o godzinie 13:00. Zapraszamy wszystkich do oglądania transmisji z tego meczu a następnie do przeniesienia się do naszej hali przy ul. Odrodzenia 28B, gdzie swój mecz w ramach 6. kolejki PlusLigi zagrają o 18:00 seniorzy.