Pashytskyy: Będzie to dla nas bardzo trudne spotkanie

AKTUALNOŚCI

Już dzisiaj nasi siatkarze rozegrają kolejny mecz. W ramach meczu 5. kolejki rundy zasadniczej PlusLigi zmierzą się na wyjeździe z drużyną AZSu Politechniki Warszawskiej. „Młode wilki” trenera Bednaruka na razie spisują się w rozgrywkach bardzo dobrze, więc wygląda na to, że nie będzie to łatwe spotkanie.

Nasi siatkarze od wczoraj są w Warszawie i dzisiaj rozpoczęli już swój poranny trening w Arenie Ursynów. Miejmy nadzieję, że chłopcom hala się spodoba i zagrają w niej równie dobre spotkanie jak to, które ostatnio odbyło się w lubińskiej hali.

Czuję się bardzo dobrze i myślę pozytywnie o występie naszej drużyny w dzisiejszym spotkaniu – mówi przed meczem najlepszy blokujący 4. kolejki Dmytro Pashytskyy. – Wiem, że razem z chłopakami będziemy walczyć do ostatniego punktu.

Na pewno siatkarze z Warszawy mimo młodego wieku są w stanie postawić bardzo trudne warunki. Do tej pory wygrali trzy z czterech rozegranych spotkań. Jedno przegrane trwało pięć setów, więc stołeczni siatkarze również walczyli o zwycięstwo do końca. – Wiem, że to będzie dla nas bardzo trudne spotkanie – kontynuuje Pashytskyy. – Liczę jednak na to, że wrócimy do domu z kolejnym zwycięstwem na koncie – zakończył nasz sympatyczny środkowy.

Będziemy bardzo mocno trzymać kciuki za Cuprum Lubin. Mecz nie będzie transmitowany, ale tekstową relację z tego spotkania przeprowadzi portal www.lajfy.com oraz portal Sportowe fakty Zapraszamy do śledzenia przebiegu spotkania. Będzie ono dostępne po poniższymi linkami:
http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-10-22/id/122150
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/wydarzenie/33675