Cuprum Lubin zagrało w Gorzowie dla dzieci

AKTUALNOŚCI, GALERIA

W miniony weekend drużyna Cuprum Lubin wzięła udział w zorganizowanym wspólnie przez Caritas Diecezjalną i Lubuski Związk Piłki Siatkowej III Charytatywnym Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas.  Celem imprezy było wsparcie i dożywianie dzieci z gorzowskich świetlic Caritas, prowadzonych przez Parafie i Parafialne Zespoły Caritas.

Impreza składała się z dwóch meczów:  oldbojów STILON GORZÓW – MORZE BAŁTYK SZCZECIN oraz meczu zespołów PlusLigi CUPRUM LUBIN – STOCZNIA SZCZECIN.

Organizatorzy poinformowali, że podczas obu spotkań oraz pikniku wolontariusze zebrali do puszek 4.602,79 zł. Kwota z roku na rok jest coraz większa, gratulujemy!

Podczas imprezy można było obejrzeć puchary udostępnione przez PZPS, tj. z Mistrzostw Świata w  Meksyku (1974) oraz Mistrzostw Europy w Turcji (2009), jak również trofea STILONU Gorzów Wlkp. m.in. Pucharu Polski z 1997 r.
Po meczu zas odbył się piknik, gdzie przy wspólnym poczęstunku można było porozmawiać z siatkarzami wszystkich drużyn czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli Panowie Grzegorz Kułaga i Marek Magiera i jak przystało na to doborowe towrzystwo, było profesjonalnie i na wesoło (m.in. słynny już challange w toku Magiery).

Podczas imprezy zostały przyznane odznaczenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej. I przy tej okazji został wyróżniony trener grup młodzieżowych Cuprum Lubin. Jerzy Zwierko otrzymał Srebrną Honorową Odznakę PZPS. Gratulujemy wyróżnienia!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii.