Dobrze zakończmy rok!

AKTUALNOŚCI, MECZE

Jak najlepiej zakończyć rok 2021? Oczywiście meczem siatkówki! Zapraszamy na starcie 13. kolejki, czyli ostatni mecz pierwszej rundy PlusLigi. W czwartek 30 grudnia podejmiemy utytułowaną drużynę Asseco Resovii Rzeszów!

Przed nami święta Bożego Narodzenia, czyli czas odpoczynku od pracy i trosk codzienności. Ale zanim zabierzemy się do świątecznych przygotowań i zasiądziemy do wigilijnego stołu, sporo pracy przed nami. W najbliższą środę zmierzymy się w wyjazdowym meczu 1/16 Pucharu Polski. Po świętach także będziemy mieć co robić. W przeddzień sylwestra zmierzymy się we własnej hali z Asseco Resovią Rzeszów w ramach ostatniego spotkania pierwszej rundy ligowych rozgrywek.

Starcie na pewno łatwe nie będzie, bo w drużynie gości wystąpi czterech mistrzów świata. Nasze nastawienie będzie jednak bojowe, jak za każdym razem do tej pory! Z informacji statystycznych: Resovia znajduje się aktualnie na 7. miejscu w tabeli z liczbą 16 punktów. Ma 5 spotkań wygranych i 7 przegranych. Ich najlepiej punktującym zawodnikiem jest Maciej Muzaj, choć więcej statuetek MVP ma na koncie przyjmujący Klemen Čebulj (3 statuetki).

Na spotkanie w czwartek 30 grudnia zapraszamy już teraz wszystkich kibiców, którzy chcą siatkarsko zakończyć stary rok 2021! Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 17:30. Przyjdźcie i kibicujcie nam na żywo. Do zobaczenia w hali RCS! Transmisja telewizyjna w Polsacie Sport.

13. kolejka PlusLigi 2021/2022

Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów

Czwartek (30.12), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28b, Lubin