Doświadczenie na rozegraniu zawsze w cenie!

AKTUALNOŚCI

Do tej pory ogłaszaliśmy jedynie przedłużenia kontraktów, ale wreszcie czas powitać pierwszego nowego zawodnika. W sezonie 2022/2023 miedziowym rozegraniem będzie kierował Grzegorz Pająk. Witamy w Lubinie! 

Grzegorz Pająk to bardzo doświadczony zawodnik, grający w siatkówkę od wielu lat. W swojej karierze występował w różnych drużynach, wliczając w to m.in. Jastrzębski Węgiel oraz ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Jego siatkarskie podboje wychodzą również poza granice kraju: rozgrywający występował w lidze francuskiej i tureckiej. Na swoim koncie ma dwa złote medale mistrzostw Polski, jedno wicemistrzostwo oraz dwa Puchary Polski. 

W 2015 roku Grzegorz Pająk otrzymał powołanie do kadry narodowej, prowadzonej przez Stephane’a Antigę. Wywalczył wówczas brąz Ligi Europejskiej. 

Rozgrywający ma za sobą bardzo udany sezon w barwach LUK Lublin. Jest zadowolony ze swojej dyspozycji. Spośród kolegów z byłej drużyny okazał się graczem wyróżnionym największą liczbą statuetek MVP (otrzymał ją trzykrotnie). W ciągu całego sezonu zanotował na swoim koncie 83 punkty, w tym 29 zagrywką i 24 blokiem. Wierzymy, że wysoką formę zaprezentuje także w nadchodzącym sezonie 2022/2023 w naszych barwach. – Wiem, jaki będziemy mieli zespół. Słyszałem same pozytywne opinie o trenerach i to daje mi powody, aby przy ciężkiej pracy myśleć o dobrym wyniku. Co przyniesie kolejny sezon? Musimy jeszcze trochę poczekać, aby się przekonać. Pozostaje nam ciężko pracować, a wyniki przyjdą – mówi Grzegorz Pająk. 

Witamy w Lubinie, Grzegorz! 

_______________________

Grzegorz Pająk

Data urodzenia: 1 stycznia 1987

Pozycja: rozgrywający

Wzrost: 196 cm

Zasięg w ataku:  349 cm

Poprzedni sezon: LUK Lublin