Drugie domowe spotkanie Miedziowych!

AKTUALNOŚCI, MECZE

W piątkowy wieczór lubiński RCS ponownie zawrze z emocji. Po ekscytującej inauguracji sezonu 2020/2021 przeciwko PGE Skrze Bełchatów, naszą drużynę czeka kolejny mecz na własnym boisku. W drugiej kolejce Miedziowi podejmą wicemistrza Polski z sezonu 2018/2019 – VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa.

W minionym sezonie stołeczny klub nie miał okazji zawitać na Dolnym Śląsku, gdyż rozgrywki właściwie z dnia na dzień zostały przerwane. Wszystko przez powiększającą się wówczas liczbę zakażeń koronawirusem i zagrożenie epidemią. Teraz, w drugiej kolejce obecnego sezonu, ekipy w końcu będą mogły spotkać się na parkiecie w Lubinie. W barwach VERVY Warszawa ORLEN Paliwa zobaczymy zawodnika, który doskonale jest znany kibicom Miedziowych – po drugiej stronie siatki wystąpi Jakub Ziobrowski. Atakujący w Cuprum spędził dwa poprzednie sezony.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 18 września 2020 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 20:30. Transmisja z wydarzenia będzie emitowana na antenie Polsatu Sport.

Przypominamy, że na meczach obowiązują ścisłe zasady reżimy sanitarnego. Do hali można wejść jedynie w maseczce, zakrywającej usta i nos, a także po uprzednim zdezynfekowaniu rąk i zmierzeniu temperatury ciała. Więcej informacji na temat zasad sanitarnych znajdziecie TUTAJ.

Sprzedaż biletów w tym sezonie odbywa się WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. Wejściówki na piątkowe spotkanie można kupić TUTAJ.

Cuprum Lubin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

18 września (piątek), godz. 20:30, HWS RCS Lubin