Dwumecz o 13. miejsce zagramy w Lubinie

AKTUALNOŚCI, MECZE

Sezon PlusLigi 2022/2023 wielkimi krokami zmierza do końca. W górnej części tabeli trwają ćwierćfinały w walce o medale, natomiast przed nami dwumecz z Barkomem Każany Lwów. Tymi dwoma spotkaniami zakończymy obecny sezon, więc mamy nadzieję, że będziecie nas wspierać w hali RCS!

Rundę zasadniczą zakończyliśmy na 14. miejscu, więc ostatnie mecze zmagań plusligowych rozegramy z uplasowanym oczko wyżej klubem z Ukrainy – Barkomem Każany Lwów. Spotkania, które do tej pory rozgrywaliśmy z beniaminkiem ze Lwowa, przynosiły kibicom sporo emocji. Mierzyliśmy się dwa razy, za każdym razem triumfował gospodarz, a łącznie na parkiecie spędziliśmy ponad 4 godziny. Spodziewamy się, że i tym razem mecze będą ciekawe i zacięte.

Z Barkomem rozegramy dwa spotkania. W przypadku remisu 1:1 w meczach, o tym, kto ostatecznie znajdzie się na 13. miejscu, zadecyduje „złoty set” grany do 15 punktów. Spotkania – dość nietypowo – odbędą się w Lubinie. Zapraszamy do hali RCS w niedzielę 16 kwietnia (na godzinę 20:30) i w poniedziałek 17 kwietnia (na godz. 17:30). Jeden zakupiony bilet gwarantuje wejście na obydwa mecze.

Starcia z lwowianami będą naszymi ostatnimi w bieżącym sezonie 2022/2023. Liczymy, że będziecie obecni na trybunach i stworzycie razem z nami niesamowitą atmosferę na pożegnanie tego sezonu! Sprzedaż biletów trwa tradycyjnie na stronie kupbilet.rcslubin.pl lub stacjonarnie w kasie squash hali RCS. Wejściówki można nabyć także bezpośrednio przed meczem. Do zobaczenia. Transmisja telewizyjna na kanale Polsatu Sport.

Dwumecz o 13. miejsce PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Barkom Każany Lwów

16.04 (niedziela), godz. 20:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie

17.04 (poniedziałek), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie