Faza zasadnicza już na półmetku!

AKTUALNOŚCI, MECZE

To już ten moment! W najbliższy weekend rozegramy 15. kolejkę PlusLigi. Oznacza to, że znajdujemy się dokładnie na półmetku fazy zasadniczej, a nasze sobotnie starcie z Aluronem CMC Wartą Zawiercie będzie ostatnim w pierwszej rundzie.

W grudniu nasze ligowe mecze ułożyły się dość nietypowo. Najpierw rozegraliśmy 3 spotkania wyjazdowe, kolejno w Jastrzębiu, Iławie i Lublinie, żeby teraz zmierzyć się w dwóch domowych starciach. W sobotę podejmiemy zespół z góry tabeli, a konkretnie z drugiego miejsca – Aluron CMC Wartę Zawiercie. Ekipa Jurajskich Rycerzy w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, ma za sobą 9 wygranych meczów z rzędu. Ostatnią porażkę zawiercianie ponieśli w 5. kolejce PlusLigi. Wygrali m.in. z mocnymi Asseco Resovią Rzeszów czy Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Gorąco zapraszamy na przedostatnie domowe starcie przed świętami, w końcu nie widzieliśmy się już dwa tygodnie! Mecz z Aluronem CMC rozegramy w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 na własnym terenie hali RCS w Lubinie. Bilety dostępne klasycznie na stronie internetowej kupbilet.rcslubin.pl, stacjonarnie w kasie hali, a także bezpośrednio przed meczem.

Zabierzcie rodzinę, znajomych i przyjdźcie kibicować dużą grupą! Data i godzina jest odpowiednia do spotkań, do zobaczenia w hali RCS!

15. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Aluron CMC Warta Zawiercie

10.12 (sobota), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie