Zapraszamy na mecz z BBTS-em Bielsko-Biała!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Jeszcze tylko kilka dni i rozpoczynamy rundę rewanżową! W czwartek 15 grudnia do Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie zawita tegoroczny beniaminek PlusLigi – BBTS Bielsko-Biała. Będzie to nasz ostatni domowy mecz przed świętami Bożego Narodzenia, więc serdecznie zapraszamy wszystkich do hali! 

Sprzedaż biletów trwa. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 (bez gwarancji miejsca siedzącego) oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!