Igor Grobelny zamyka skład Cuprum!

AKTUALNOŚCI

Ostatnim siatkarzem, który dołączy do zespołu „miedziowych” w sezonie 2016/2017 jest młody i utalentowany przyjmujący Igor Grobelny!

Igor przenosi się do Lubina z ekipy Cerradu Czarnych Radom, w której spędził dwa sezony. Teraz jednak zdecydował się na zmianę i przenosiny do drużyny Cuprum. – Dla młodego gracza takiego jak ja to naprawdę świetna oferta. Klub Cuprum Lubin posiada świetny sztab szkoleniowy i jestem pewny, że dzięki nim pokonam swoje granice umiejętności i jeszcze bardziej się rozwinę – mówi o swojej decyzji Igor. – Dodatkowo moim zdaniem to zespół, który śmiało można uznać za jedną z mocnych ekip PlusLigi – kontynuuje siatkarz.

Ten utalentowany gracz swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w Belgii, gdzie się wychował. Pierwsze kroki w profesjonalnym sporcie stawiał w ekipie z Lennika. – Na pewno przyjeżdżam do Lubina, aby powalczyć o wyjście w podstawowym składzie na meczach. Nie ukrywam jednak, że zdaję sobie sprawę z tego, iż nie będzie to łatwe, ponieważ na mojej pozycji jest już w Cuprum trzech bardzo dobrych i doświadczonych zawodników – mówi o grze w nowej ekipie Igor. – Na pewno mogę obiecać, że będę walczył do końca i dam z siebie wszystko – zapewnia młody siatkarz.

A jakie plany i oczekiwania ma Igor, dołączają do ekipy „miedziowych”? – Zdecydowanie chcę udowodnić, że siatkówka jest moim całym życiem i pokazać się na parkiecie jako naprawdę dobry zawodnik, przy okazji pomagając drużynie osiągać kolejne sukcesy – zapewni z optymizmem utalentowany przyjmujący.

Igor – witamy w drużynie! :)

Igor Grobelny
ur. 8.08.1993
wzrost/waga: 194/71
pozycja: przyjmujący
zasięg w ataku/bloku: 350/330

Poprzednie kluby:
2012-2014 – VC Euphony Asse-Lennik (Belgia)
2014-2016 – Cerrad Czarni Radom
2016-2017 – Cuprum Lubin